O nas

Jesteśmy grupą doradczą specjalizującą się w szeroko rozumianej ochronie zdrowia i opiece społecznej . IOZ to sieć specjalistów różnych branż ( medycyna, prawo, zarządzanie, psychologia, inżynieria medyczna) specjalizujących się w aspektach prawno-medycznych dotyczących pacjenta, zarządzania ryzykiem w placówkach medycznych ( otwartych jak i zamkniętych ) oraz świadczeń zdrowotnych i opiekuńczych.

Instytut Opieki Zdrowotnej jest jedną z nielicznych organizacji specjalizujących się w tej bardzo dynamicznie rozwijającej się branży. Nowe unormowania dotyczące ochrony zdrowia oraz sposobu jej funkcjonowania wymagają specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa, ekonomii i zarządzania. Dlatego oferta naszej grupy doradczej powstała w wyniku potrzeb klientów którzy odnieśli uszczerbek na zdrowiu w skutek różnych zdarzeń jak i wypadków w Polsce i poza granicami.

Jesteśmy też inicjatorem i współzałożycielem Polskiego Innowacyjnego Klastra Medycznego PIKMED w ramach którego wspieramy rozwój Centrów Kompetencyjnych tj. Polinnovation ( nowoczesne technologie w medycynie, wynalazki i startupy ), Risk Alert, Rekonstrukcja Zdrowia wraz z Powrotem do Samodzielności jak i Meducase.

Oprócz działalności doradczej prowadzimy również działalność naukową, która koncentruje się na działalności badawczej i publikacjach z zakresu ochrony zdrowia i opieki społecznej.