Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/server645400/ftp/instytutnowy/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/server645400/ftp/instytutnowy/includes/bootstrap.inc).

Indywidualny plan rehabilitacji

Rehabilitacja, to kompleksowe działanie przywracające osobom po wypadkach pełną lub częściową, możliwą do osiągnięcia, sprawność fizyczną i psychiczną oraz zdolność do pracy. To bardzo ważny etap powrotu do sprawności.

Często im wcześniej rozpoczniemy proces rehabilitacji, tym większa jest szansa powrotu do zdrowia.

Niestety w obecnych realiach bardzo rzadko istnieje możliwość skorzystania z rehabilitacji refundowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Szybkie rozpoczęcie rehabilitacji oraz wybór właściwej kliniki daje gwarancję wysokiego poziomu rekonstrukcji zdrowia. Rehabilitacja nie może mieć miejsca tylko w gabinetach rehabilitacyjnych. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych metod i rozwiązań oraz nauczeniu się samodzielnego wykonywania  ćwiczeń pacjent jest w stanie wykonywać dużą część pracy samodzielnie, w domu.

CELE:

  • Koordynacja procesu rehabilitacji ze strony właściwego lekarza prowadzącego leczenie,
  • Znalezienie najwyższej klasy specjalistów z zakresu rehabilitacji,
  • Właściwy dobór formy i metod rehabilitacji,
  • Dostęp do światowej klasy rozwiązań medycznych wspomagających rehabilitację